Kalendarze

Zaplanuj swoją markę na cały rok za pomocą spersonalizowanych kalendarzy reklamowych. Specjalizuję się w usługach projektowania i drukowania kalendarzy, które nie tylko pełnią funkcję praktycznego narzędzia, ale także efektywnie promują Twoją firmę przez cały rok.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Kalendarze

Kalendarze reklamowe to doskonały sposób na utrzymanie widoczności swojej marki przez cały rok. Oferuję kompleksową usługę projektowania i drukowania kalendarzy, które spełnią Twoje oczekiwania i wyróżnią Cię na tle konkurencji.

W procesie projektowania kalendarzy współpracuję bezpośrednio z Tobą, aby zrozumieć Twoje cele marketingowe, wartości marki i unikalny przekaz. Oferuję spersonalizowane projekty, które nie tylko są estetyczne, ale także strategicznie zaplanowane, aby oddać charakter Twojego biznesu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kalendarzy ściennych, biurkowych czy kieszonkowych, moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu, aby każdy kalendarz idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Po zatwierdzeniu projektu, zajmuję się profesjonalnym drukiem kalendarzy. Korzystam z wysokiej jakości materiałów, aby dostarczyć Ci produkty, które wyróżniają się trwałością i estetyką. Moja usługa obejmuje także dostosowywanie projektów do różnych formatów i specyfikacji technicznych, abyś mógł swobodnie korzystać z kalendarzy we wszystkich swoich kampaniach marketingowych.

Cennik

Kalendarze

Ceny usługi projektowania i drukowania kalendarzy są ustalane indywidualnie, zależnie od rodzaju kalendarza, ilości zamawianych sztuk oraz szczegółów projektu. Każde zlecenie traktuję jako unikatowe, starając się dostosować do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się ze mną, aby omówić szczegóły i uzyskać niestandardową ofertę. Gwarantuję konkurencyjne ceny przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości usług.

Zamów bezpłatną wycenę
Email

hello@radoslawsierny.pl

Numer kontaktowy

+48 533 612 263

Porozmawiajmy

Ja jestem gotowy na współpracę - a Ty?

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zaufali mi:SuKCESY

Jakie wyniki może osiągnąć Twój biznes?

Dołącz do zadowolonych klientów

Osiedle Klonowe Kędzierzyn-Koźle

Strona internetowa

Inwestycja deweloperska

Sukces: 1/3 apartamentów sprzedana w 30 dni

autodetailing hearthofdetailing będzin.png

Strona wizytówka + pozycjonowanie lokalne

Autodetailing

Sukces: TOP 3 w lokalnych wynikach wyszukiwania

Usługi brukarskie głogówek

Strona internetowa

Lokalne usługi brukarskie

Sukces: TOP 1 w lokalnych wynikach wyszukiwania

Osiedle Klonowe Kędzierzyn-Koźle

Strona internetowa + pozycjonowanie lokalne

Biuro nieruchomości

Sukces: TOP 1 w lokalnych wynikach wyszukiwania

Kwatery pracownicze Kędzierzyn-Koźle

Strona internetowa + pozycjonowanie lokalne

Kwatery pracownicze

Sukces: TOP 1 w lokalnych wynikach wyszukiwania

Katalog internetowy + pozycjonowanie

Galeria kominków

Sukces: Wzrost widoczności strony z 1 na 86 fraz w TOP 10

Ośrodek terapii uzależnień

Strona internetowa

Ośrodek terapii uzależnień

Sukces: Wzrost widoczności strony o 1000%

Kwatery pracownicze Kędzierzyn-Koźle

Strona internetowa

Restauracja

Sukces: Nawet 5000 dodatkowych telefonów od klientów miesięcznie

Dlaczego warto ze mną współpracować?


Pracuję sam. Jestem bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie zlecenia. Dlatego masz pewność, że każda usługa będzie przeprowadzona szybko, profesjonalnie i w cenie znaczniej lepszej niż agencyjna.
Posiadam limit klientów. Jednocześnie realizuje ograniczoną liczbę projektów. Pozwala mi to na odpisywanie na maile w kilka minut i realizację zadań nawet w 24h.
Mam prawie dekadę doświadczenia w marketingu. Pracowałem już z 60 klientami z całej Polski. Prawdopodobnie mam już doświadczenie w Twojej branży.
Porozmawiajmy

Opinie

Co mówią klienci o moich usługach?

Wszystkie recenzje znajdziesz na mojej wizytówce Google i profilu Facebook! :-)

Profesjonalne podejście do klienta. Usługa wykonana terminowo zgodnie ze zleceniem. Pan Radosław to kompetentny i bardzo dobrze zorientowany w temacie człowiek, który ma innowacyjne pomysły i potrafi wytłumaczyć wszystko w zrozumiały sposób. Zdecydowanie polecam!

Małgorzata M.
Sprzedaż biletów koncertowych

Jestem bardzo zadowolony z logo i strony internetowej przygotowanej przez pana Radosława. Szybka i dobra robota, polecam.

Jarosław Z.
Lakiernia RalExpert

Gorąco polecam. Profesjonalne i kreatywne tworzenie oraz utrzymywanie stron internetowych. Pan Radosław wywiązuje się z zobowiązań i dotrzymuje terminów - jednym słowem jest rzetelny. Wszystko można na bieżąco omówić, sugestie są brane pod uwagę, widać, że zależy firmie na tym co robi - i widać, że robią to z pasją.

Wojciech W.
Autor książek: "Paź królowej", "Powrót absurdysty" oraz "Trzej faceci w kosmosie"

Sprawdź inne usługi